Kültür Taşı Metrekare Fiyatı Nedir ?

Kültür Taşı Fiyatı, Taş Kaplama Fiyatları

Kültür Taşı Metrekare Fiyatı Nedir ?

Kültür Taşı Metrekare Fiyatları, Taş Kaplama Fiyatları, Kültür Taşı Fiyatı
Kültür Taşı Metrekare Fiyatları, Taş Kaplama Fiyatları, Kültür Taşı Fiyatı

Kültür Taşı Metrekare Fiyatı Nedir ?

Kültür taşı kaplama, bir evin dış görünümünü, mülkü daha değerli hale getirebilecek ayırt edici bir görünüm sağlayarak geliştirebilir. Bu tip duvar kaplama, evin bir kısmına yapıştırılmış büyük doğal taşların görünümünü yaratır. Kültür taşı, birkaç farklı malzemeden yapılabilir ve her tür eve özelleştirilmiş bir görünüm katabilir.

Kültür taşı modelleri, bir evin dış görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan birden fazla doku ve renkte mevcuttur. Ev sahipleri gerçekçi görünümlü, el yapımı tuğla taş, parke taşı, çıkıntılı taş, nehir kayası, tarla taşı ve diğer birçok doku arasından seçim yapabilirler. Dış cephe kaplama için kullanılan; kültür taşı için en popüler renkler arasında; kahverengi, gri, kırmızı, ten rengi bulunmaktadır. Veya harmanlanmış bir görünüm yaratacak renklerin bir kombinasyonu dahil olmak üzere nötr veya toprak tonu bulunmaktadır.

Kültür Taşı Fiyatları

Kültür taşı kaplama fiyatları, malzemelerin kalitesine ve satın alınan miktara bağlıdır. Bu tip dış cephe malzemesi için indirimli sınıfta en düşük maliyetler. ibrinci sınıf kültür taşı kaplama fiyatları için maliyet hesabı. Tasarımcı sınıfı duvar panelleri fiyatları hakkında maliyet hesaplaması ve fiyat teklifi için bize ulaşın.

Fiyatlar içerisinde kültür taşı fiyatı, taş kaplama işçilik fiyatı, kullanılacak sarf malzeme ve araçların toplam maliyeti ayrıca bilgilendirilir. Web sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar sadece bakmakta olduğunuz ürünlere ait fiyatlardır.

Kültür taşı maliyeti nedir ?

Kültür taşı montaj maliyetleri, gerçek taşın maliyetinin neredeyse 3 te 1 idir. Bunun sebebi kolay ve hızlı kurulumdur diyebiliriz. Seçtiğiniz kültür taşı desenine bağlı olarak seramik karo gibi uygulanabilir.

Genel olarak, kültür taşı uygulama için işçilik fiyatı, uygulanacak alanın büyüklüğü, çevresel faktörler ve coğrafi konumunuza bağlı olarak 55 TL’den başlamaktadır.

Taş Kaplama Fiyatları

Taşın fiyatı, metrekare başına 100 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar, taşın dokusuna, desenine, rengine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Kültür taşı uygulama desteği için bizden ücretsiz teklif isteyebilirsiniz.

Önemli Not : Kültür taşı fiyatları, farklı alanlarda çok daha yüksek olabilir. Metrekare başına 150 TL fiyat olabileceği gibi en yüksek fiyat bu değildir. Fiyatlandırma ile ilgili olarak devreye giren en az 30’un üstünde faktör vardır.

Bir kez daha, kültür taşı hafif olmasına rağmen, nakliye maliyetleri, özellikle de yoldan çıkmış bir yerde yaşıyorsanız, malzemenin maliyetini önemli derecede etkileyebilir.

Yukarıdaki rakamlarla ilgili ilginç olan şey, genel ortalama maliyetin aslında metrekare başına, 190-200 TL(KDV Hariç) civarında olmasıdır. Bu da doğal taş kaplamaya göre oldukça ekonomik olduğu anlamına gelir.

Diğer Ürünler

Kültür taşının yanı sıra, birçok üretici el yapımı tuğla, köşe taşları, duvar paneli, pencere pervazı, tuğla döşeme ve parke taşları üretmektedir.

DekorArt gibi daha büyük şirketlerin bazıları, özel renkler üretme kapasitesine de sahiptir. Bu, projenizi kendi zevklerinize göre kişiselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Bir taş kaplama projesi planlıyorsanız ve belirli bir doğal taş rengini seviyorsanız, sadece birkaç örnek alın ve bize sunun. Sizin için en uygun ürünü önermek için elimizden geleni yapacağız.

Kültür taşı montajı için ücretsiz teklif almak istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *